نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

GitHub – ستاد فرماندهی سانفرانسیسکو

git

GitHub ، سازنده ابزارهای همکاری اینترنتی برای توسعه دهندگان نرم افزار، کارش را با برنامه نویسی در بارها، کافه ها و دفاتر خانگی شروع کرد. این فرهنگ غیر متعارف اما قابل قبول در شش سال به ساخت یک شرکت ۹۰۰ میلیون دلاری کمک کرده است، F + M و استودیو هاتچ پیشنهاد دادند که مجددا آن را در ساختمان ۵۵،۰۰۰ فوت مربع جدید شرکت قرار دهند. هر روز GitHubbers هر جایی که میخواهند می توانند برای کار انتخاب کنند: در یکی از دو بار، چند کافه، یک کتابخانه، یک پارک، یک سالن سخنرانی، یک موزه، یک غرفه یا از خانه. CIO می گوید: “F + M کاملا درباره همکاری است، آنها گوش کردند، خلاقیت ها را جمع کردند و لیست آرزوهای ما را برای پایگاه خانه ما به طور غیر منتظره ای زنده کردند. ما با فضای ما و ارتباطی که با این شهر بزرگ سانفرانسیسکو ایجاد کرده ایم هیجان زده هستیم. “

در هسته فن آوریGitHub، همکاری اجتماعی است که نه تنها از نظر فیزیکی در فضای جدید دفتر آشکار می شود، بلکه در کل فرآیند طراحی، یک همکاری یکپارچه بین مشتری، معمار، طراح، سازنده و سازندگان محلی، مشهود می کند. هدف اصلی طراحی این بود که محیط های متنوعی را برای انطباق با سبک های مختلف کار شخصی و انعطاف پذیری برای فضا برای تکامل و انتقال با گذشت زمان فراهم آوریم. به عنوان یک شرکت که در کافه ها و بارهای محلی در سراسر شهر تاسیس شد، مهم بود که این انواع محیط را در سراسر فضا آمیخته کندیم تا به ریشه های شرکت بپردازد و همچنین به عنوان تنظیمات کار جایگزین خدمت کند. علاوه بر کافه در هر طبقه، سه طبقه فضای کاری تایید شده طلایی واقع در قلب SOMA دارای بار کامل، آشپزخانه تجاری، اتاق های کنفرانس بزرگ و کوچک (مباحثه)، اتاق های تلفن، یک دودویی، اتاق مدیتیشن، پارکینگ داخلی، کتابخانه، موزه، غارهای برنامه نویسی، زمین بازی کودکان و سالن عرشه سقف وجود دارند.

گیت هابرها یکسری آزادی فردی و تکالیف در فضای کاری خود دارند. بعضی از کارکنان هرگز در یک ایستگاه کاری معمولی ننشسته اند و بین تنظیمات مختلف کار با لپ تاپ های خود شناور می شوند در حالی که دیگران ترجیح می دهند محل اقامت در یک ایستگاه کاری را انتخاب کنند و از میان صفحات قابل تنظیم ارتفاع قابل تنظیم، میز متحرک یا میزهای جمعی بزرگ استفاده کنند. آنها همچنین می توانند از یک میز در” طبقه آرام” یا طبقه اجتماعی با موسیقی استفاده کنند. انتخاب میان انواع مختلف صندلی ها (سالن، کافه، میز) و فرصتی برای درگیر شدن در تجارب مختلف در طول روز، بخش مهمی از مدل شرکت های مبتنی بر پایین-به-بالا است که کارمندان را تشویق می کند که احساس مالکیت کنند. ترکیب بین کار و بازی تعامل صحیح را تشویق می کند و همکاری را ترویج می دهد.

کلاینت معتقد بود که فضای آنها نباید یک محوطه انحصاری باشد. آنها می خواهند کارکنان خود را با جامعه اطراف درگیر کنند. در این روحیه، آنها جامعه را به فضای خود دعوت می کنند. طبقه اول وسیع است و با یک بار کامل، آشپزخانه تجاری و منطقه ارائه شده به شرکت های غیر انتفاعی و تکنولوژیک گشوده می شود که برای میزبانی جلسات، کنفرانس ها و رویدادهای خود دعوت شده اند. این منطقه طراحی شده است تا به عنوان یک فضای حوادث بزرگ و جذاب، با زیبایی صنعتی کافه ها و رستوران های محلی به نظر برسد و در آن احساس کنند که به طور کامل بخشی از محله است. این طراحی همچنین از تاریخچه غنی معماری آجر و چوب ساخته شده است که GitHub این میراث را از یک انبار خشک بسته بندی میوه در اوایل دهه ۱۹۰۰ به یادگار نگاه داشته و بازسازی کرده. راه آهن فاکس با ریل های برنجی و روابط بتنی نیز در همان محل به عنوان مسیر اصلی برای تقویت تاریخ منحصر به فرد ساختمان اضافه شده است.

GitHub غرور زیادی در داشتن یک شرکت قابل دستیابی با صد پرسنل دارد. روحیه بازیگوش اش در بسیاری از اتاق های کنفرانس از جمله “اتاق وضعیت”، “اتاق موش صحرایی”، “سالن”، “اتاق بازی” و البته ازدفتر بیضی که به عنوان پذیرش آنها عمل می کند، مشهود است. همانطور که مدیرعامل GitHub گفته، “GitHub می خواهد مهمانانش احساس کنند که مهم هستند” و افرادی که در دفتر بیضی نشسته اند بسیار مهم هستند!

درباره آموزش های فرانت اندم اینجا را بخوانید.

منبع

آخرین پست ها:

flat-design-colors

طراحی فلت و رنگ ها

در طراحی فلت و رنگ ها، طراح با طیف وسیعی از رنگ های مختلف کار می کند، اما اغلب طراحان آن رنگ هایی را انتخاب می کنند که جسورانه و روشن باشند…
ادامه خواندن
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *