نوشته شده در

نمونه های زیبای طراحی فلت

flat design examples

در این مقاله نمونه های زیبای طراحی فلت را با هم خواهیم دید. طراحی فلت، روند جدیدی است که توسط جامعه به عنوان یک رابط کاربری شبیه به Metro UI مایکروسافت مشهور شده است، زیرا سایه ها، بافت های ظریف و شیب را پشت سر گذاشته است، در حالی که به طرح بندی های تمیز، تایپوگرافی و رنگ های جامد نمایش داده می شود. طراحی جدید گوگل و مایکروسافت عمدتا مبتنی بر روند قدیمی طراحی فلت است که در آن زمان بسیار محبوب نبود اما طراحی ان بسیار آسان بود، بنابراین مردم از آن استفاده می کردند.

نمونه هایی از طراحی فلت در طراحی وب

Microsoft

صفحه وب مایکروسافت محبوب ترین فلت طراحی شده است. بعضی ها ممکن است استدلال کنند که این طراحی فلت نیست، Metro UI است، با این حال به یاد داشته باشید که Metro UI بر روی چارچوب طراحی فلت ساخته شده است، بنابراین شباهت های چشمگیر. مایکروسافت از یک رویکرد مشابه با تصاویر بزرگ، متن بزرگ استفاده می کند و از کل عرض مرورگر استفاده می کند، از جمله زمانی که مرورگر تغییر اندازه داده می شود.

Build Windows

این سایت یکی دیگر از صفحات مایکروسافت است، بنابراین کاملا طبیعی است که طراح آن همانند وب سایت سازمان اصلی باشد. این سایت یک وب سایت تک صفحه ای است که از نوامبر ۲۰۱۲ توسط مایکروسافت در Redmomd، واشنگتن برگزار می شود. این سایت با اندازه کامل و در تلفن همراه کار می کند، هرچند من احساس می کنم که برخی از اطلاعات تکمیلی دستگاه های قابل حمل وجود ندارد.

SpellTower

این سایت یک وب سایت تک صفحه ای برای یک بازی پازل آندروید است که با استفاده از چند زمینه رنگی در سراسر طرح، و همچنین برخی از دکمه ها برای منو ساده و منحصر به فرد ساخته شده است.

Lorenzo Verzini

متعق به یک هنرمند ایتالیایی و طراح از لندن است که سبک طراحی فلت را بسیار خوب درک کرده است و دارای گرافیک عالی و بزرگ و تصاویر و عناصر تعاملی در سراسر سایت است.

Etchapps

متعلق به یک تیم از طراحان و توسعه دهندگان است که “به مارک های با ایده های بزرگ کمک می کند”. آنها طراحی رابط و توسعه نرم افزار را انجام می دهند و وب سایت آنها به طور کامل پاسخگو وبا طراحی فلت است. وب سایت آنها بسیار شبیه رابط ویندوز است که خود بر روی طراحی فلت طراحی شده است.

نتیجه

تمام وبسایتهایی که در بالا ظاهر می شوند، نمونه ای زیبا از طراحی مسطح هستند که به نظر می رسد یک روند جدید است، به خصوص با معرفی Metro UI مدرن مایکروسافت. اگر چه چند سال پیش یک سبک وجود داشت، به نظر میرسد که در مسیر بازگشت قرار گرفته ایم و از دیدن وبسایت های دیگری که در این سبک در آینده نزدیک می بیتیم، تعجب نمیکنیم.

منبع

آخرین پست ها:

flat-design-colors

طراحی فلت و رنگ ها

در طراحی فلت و رنگ ها، طراح با طیف وسیعی از رنگ های مختلف کار می کند، اما اغلب طراحان آن رنگ هایی را انتخاب می کنند که جسورانه و روشن باشند…
ادامه خواندن