Posted on

سایت های منوکروماتیک

monocromatic

انتخاب رنگ یک عنصر کلیدی برای موفقیت هر طراحی است. این امر یک اتمسفر احساسی را فرا می گیرد و خلق می کند. یک روش برای استفاده از رنگ، استفاده از تنها سایه های یک رنگ است که به عنوان تک رنگ در سایت های منوکروماتیک شناخته می شود.

از همه طرح های رنگی، تک رنگ یکی از ساده ترین هاست که با موفقیت انجام می شود. این دلیل برای چنین سهولت این است که یک سایه رنگ، طبیعتا تقریبا همیشه با یک سایه دیگر از همان رنگ کار می کند. یکی از محبوب ترین طرح های رنگی تک رنگ آبی است. این به احتمال زیاد به این دلیل است که آبی به عنوان رنگی بیانگر حسی قابل اعتماد و متعهد دیده می شود. با این حال، آبی تنها طرح رنگ موفق نیست. سبز، بنفش، براون، قرمز نیز می تواند به طور مناسب تنظیم خلق و خوی.

ما شاهد استفاده از رنگ های فلت از طریق تصویب روند طراحی فلت هستیم، این رنگ ها پس از انتشار iOS7 و آیفون ۵C رواج می یابد. رنگ های خیره کننده RGB در آخرین طرح های وب سایت محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و سطوح اشباع همواره بالا است. این پست مجموعه ای ازچند نمونه عالی از روند رو به رشد رنگ های پسزمینه پررنگ در طراحی وب را بر عهده دارد.

در ادامه این مقاله خواهید خواند:

Apple

اپل طرح خوبی دارد که می تواند منبع بعدی الهام شما باشد چرا که از رنگ های فلت استفاده می کند.

Apple

Mud

از این مثال عالی استفاده کنید که از رنگ های فات در طراحی آن استفاده می کند. نگاهی به وب سایت Mud بیندازید!

Mud

Connect Mania

Connect Mania دارای یک طراحی رابط کاربری دوستانه است که با استفاده از رنگ و عناصر گرافیکی صاف چشم نواز گشته.

Wrist

اگر شما مثال قبلی را دوست داشتید، قطعا این را دوست خواهید داشت. طراحی فلت این وب سایت را بررسی کنید.

Design Week Portland

این وب سایت برای ارائه رویدادی است که هر ساله در پورتلند اتفاق می افتد و از طریق یک طرح فلت و مینیمالیستی انجام می شود.

BitLocation

اگر دوست دارید با استفاده از اشکال و مخلوط کردن رنگ های شفاف در طراحی سایت های فلت طراحی کنید، ممکن است بخواهید به این مثال نگاه کنید. به این مثال نگاهی بیاندازید و الهام بگیرید.

منبع

مقاله رمزنگاری علم رنگ را از اینجا بخوانید.

مقاله چگونگی ترکیب رنگ ها را از اینجا بخوانید.

آخرین پست ها:

flat-design-colors

طراحی فلت و رنگ ها

در طراحی فلت و رنگ ها، طراح با طیف وسیعی از رنگ های مختلف کار می کند، اما اغلب طراحان آن رنگ هایی را انتخاب می کنند که جسورانه و روشن باشند…
ادامه خواندن