Posted on

EJS چیست؟

ESJ

(EJS (Embedded JavaScript templating

“E” در EJS مخفف چیست؟ “Embedded ؟” می تواند باشد. یا “Effective “، “Elegant” یا فقط “Easy” چطور؟ EJS یک زبان قالب ساده است که به شما اجازه می دهد تا نشانه گذاری HTML را با جاوا اسکریپت ایجاد کنید. هیچ روشی در مورد چگونگی سازماندهی چیزها وجود ندارد. هیچ تغییری در تکرار و کنترل جریان وجود ندارد. فقط جاوا اسکریپت ساده است.

فقط جاوااسکریپت

همه ما دوستدار جاوااسکریپت هستیم. برای بسیاری از ما جاوااسکریپت یک زبان کاملا آشناست است. تمام زبانهای قالب به سمت این سطح از رشد می روند تا از جاوااسکریپت استفاده کنند.

سرعت در اجرا

می دانیم V8 و دیگراجراهای جاوااسکریپت چقدر اجرای سریعی دارند. این زبان قالب توابع میانی جاوااسکریپت را برای اجرای سریع به کار می گیرد.

توسعه سریع

وقت خود را هدر ندهید، این دستور زبان – یا دستور زبان پیش پردازش داده های خود را در اختیار شما قرار می دهد تا به همه درستی رندر شوند.

دیباگ آسان

خطاها یابی و دیباگ در این زبان قالب آسان است: خطاهای بوجود آمده در جاوا اسکریپت همان اکسپشن ها است، که با خط شماره های قالب مشخص می شود.

زبان ساده

کد جاوا اسکریپت بسیار ساده است. فقط به زبان جاوا اسکریپت برنامه نویسی کنید و در نتیجه HTML یی را که میخواهید منتشر دریافت دارید به این صورت کار انجام خواهد شد!

توسعه فعال

EJS دارای یک جامعه بزرگ از کاربران فعال است و کتابخانه تحت توسعه فعال است. این امر باعث می شود که بتوانید برای هر سوالی که در هنگام توسعه به آن بر می خورید به سرعت پاسخ مناسب را دریافت دارید.

برای اطلاع از زبان قالب دیگری به نام pug به اینجا رجوع کنید.

منبع